Samtykke til å gjøre oss bedre

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på "Godta", samtykker du i bruken av slike teknologier.

Beiarpuls Grunneierlag i Beiarn

Grunneierlag i Beiarn

Lurer du på hvor du kan kjøpe fiskekort, eller vil du vite hvem som eier det fine, gamle huset du akkurat kjørte forbi?

Over 60 % av arealet i Beiarn ligger på statsgrunn, men vi har også flere private grunneiere. De er organisert i grunneierlag, som blant annet selger fiskekort til elv og fjell.

Her finner du oversikt over de ulike lagene og hvem du kan kontakte: 

Arstad/Dokmo

Terje D. Nilsen
954 49 756
tdnilsen@online.no

Beiardalen Elveeierlag

Finn Laksosnes
901 12 701
finneirik@icloud.com

Eiterjord

Frank Hansen
917 40 367
far-hans@online.no

Førnes

Kjetil Laukslett
913 64 941
klauksl@online.no

Gråtådalen Elveeierlag

Bjørn Laukslett
416 95 834
b-lauksl@online.no

Haugmo/Israelsbakk

Frank Trones
75 56 97 05 / 482 58 301
trones.frank@gmail.com

Kvæl

Roald Selfors
75 56 81 29
roasel@online.no

Larsos

Arne Martin Dyrnes
951 53 196
amdyrnes@gmail.com

Moldjord

Tore Berntsen
994 88 034
berntse5@online.no

Molid

Thomas Johansen
414 46 213
moligutten@hotmail.no

Navjord

Gudbjørg H. Navjord
414 08 559
gudna@online.no

Nes

Arnulf Ness
416 87 686
arnfness@online.no

Os

Jan Helge Einan
977 24 927
jahei@online.no

Osbakk

Helge Osbak
901 66 639
helgosb@live.no

Savjord

Arvid Savjord
75 56 96 18
asavjord@hotmail.com

Selfors

Anne Maren Wasmuth
480 92 659
anne.maren.wasmuth@beiarn.kommune.no

Soløy

Otto John Navjord
75 56 81 56 / 970 61 192
ottojohn@online.no

Storjord

Robert Brendmo
917 64 485
brendm-@hotmail.com

Statskog og Egil Tollånes

Arnold Berg
909 28 506
afb@statskog.no

Egil Tollånes
911 50 633
egil.tollånes@gmail.com

Strand

Bjørn Rasch
957 07 065
brrasch@frisurf.no

Sørbygda

André Kristoffersen
416 39 765
andrek2@online.no

Tollåga

Bernt Kristiansen
411 46 893
berntmartin.kristiansen@gmail.com

Trones

Egil Larsen
913 13 554
egml@online.no

Tvervik

Oddvar Nyvold
75 56 82 56 / 900 69 475
odnyvold@online.no

Vold

Odd Vebjørn Vold
975 84 700
vebjvold@online.no

 

Ta gjerne kontakt på ebj@beiarn.kommune.no dersom du oppdager feil ved denne informasjonen.